Jak zaktualizować androida?

W dobie dzisiejszej technologii, kiedy mamy dostęp do urządzeń, które potrafią robić tak wiele różnych rzeczy i stają się coraz bardziej inteligentne nie powinno dziwić, że każdy z nas chciałby posiadać sprzęt, który jest adekwatny do czasów, w których żyjemy. Do naszego użytku producenci oddali ogromną ilość urządzeń, które spływają na rynek z każdej strony. Możemy kupić telewizory, które posiadają ogrom dodatkowych funkcji o jakich naszym dziadkom się nie śniło. Pozwalają oczywiście na standardowe oglądanie telewizji, ale oprócz tego wyświetlają ją w świetnej jakości. Pozwalają na oglądanie filmów i seriali na wielu innych różnych platformach, a także pozwalają nam na łączenie się z naszymi urządzeniami mobilnymi tak, by można było sterować nimi na odległość. Oprócz telewizorów na rynku mamy dostępną ogromną ilość komputerów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy również ogromną ilość telefonów komórkowych, w dzisiejszych czasach zwanymi „smartfonami”.

Nowoczesne smartfony

Nowoczesne smartfonyProducenci oferują nam różne ceny smartfonów. Wiadomym jest fakt, że te w niższych cenach, czyli automatycznie z niższej półki, nie będą w stanie dorównać flagowcom, które zwykle posiadają dużo lepsze parametry niż niskobudżetowe telefony. Różnią się one w wielu aspektach. Użytkownicy, którzy na co dzień wykorzystują swoje telefony głównie do dzwonienia i wysyłania wiadomości tekstowych, nie zwrócą na podane przykłady uwagi, bo najzwyczajniej w świecie nie będą potrzebowali w swoim telefonie takich opcji. Ci jednak, którzy używają swojego smartfona na co dzień i wykonują na nim bardziej skomplikowane operacje niż dzwonienie i pisanie, z pewnością docenią wszystkie jego nowoczesne zalety.

Kiedy w dzisiejszych czasach wybieramy telefon to z reguły patrzymy na jego markę, ponieważ zdarza się, że za jednymi firmami przepadamy, zaś za drugimi nie. Drugim ważnym aspektem jest dla nas zwykle aparat fotograficzny. Ci, którzy się na tym znają bardziej zwracają uwagę na procesor, jaki posiada dany smartfon oraz na ilość pamięci RAM i ROM. Dodatkowym aspektem jest wersja oprogramowania.

Aktualnie często użytkownicy stawiają na androida. Jest to bardzo dobry system, który pozwala nam na stosunkowo zaawansowaną konfigurację. Warto jednak sprawdzić, czy nasz telefon jest na liście urządzeń, które będą dostawać aktualizacje do najnowszej wersji androida.

Jak zaktualizować androida?

Jeżeli nasz telefon otrzyma aktualizację do najnowszej wersji – wystarczy wejść w ustawienia telefonu, następnie w „Uaktualnienia” i wybrać opcję zainstalowania aktualizacji. Jeśli nie znajdziemy na naszym telefonie takiej możliwości, znaczy to, że producent nie wspiera naszego urządzenia i nie będziemy w stanie go zaktualizować.

Smartfon z dobrym aparatem

Smartfon z dobrym aparatemWybierając nowy telefon coraz częściej zwracamy uwagę na to jaki aparat telefoniczny jest w nim zaimplementowany. Dzieje się tak dlatego, że telefonu coraz częściej używamy do wykonywania wysokojakościowych zdjęć i filmów. Jest to dużo wygodniejsze niż noszenie ze sobą mało poręcznego aparatu. Telefon mamy zawsze pod ręką i w mgnieniu oka możemy zrobić zdjęcie gdy zobaczymy coś ciekawego. Najnowocześniejsze smartfony posiadają aparaty niczym nie ustępujące jakością od tradycyjnych aparatów fotograficznych z niższej półki. W tej materii dokonał się istny przeskok technologiczny.

Dobry telefon do 500 zł

500 zł to średnia cena za smartfona wydawana w Polsce. Mowa tu oczywiście o telefonach używanych. Nowe mogą bowiem kosztować kilkukrotnie więcej. Pomijamy także telefony kupowane za złotówkę w promocjach sieci komórkowych przy okazji wykupienia abonamentu. Dobry telefon używany za 500 zł bez problemu kupimy w stacjonarnych lombardach bądź w internecie korzystając z serwisów ogłoszeniowych i aukcyjnych. W tej cenie powinniśmy już dostać całkiem dobry telefon na którym płynnie będzie działało większość aplikacji. Oczywiście nie można tu mówić o jakiejś super wydajności. Ot zwykły telefon do codziennego użytku.

Nowoczesne smartfony

Jeśli jednak jesteśmy bardziej wymagający to powinniśmy się przygotować na wydatek nawet siedmiu tysięcy złotych, bo tyle może kosztować chociażby najnowszy iPhone, uważany przez wielu za najlepszy telefon dostępny w sprzedaży. Nowoczesne smartfony posiadają wielordzeniowe procesory oraz dużą ilość pamięci RAM. Pozwala to na płynne działanie wielu aplikacji na raz. Również aparaty fotograficzne są doskonałej jakości i potrafią robić filmy zapierające dech w piersiach. Atutem nowoczesnych smartfonów jest także wytrzymała bateria, które nie trzeba ładować kilak razy dziennie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here