korekta nosa
fot. pexels.com

Niektóre osoby nie mogą się pogodzić z niektórymi cechami swojego zewnętrznego wyglądu i marzą o wykonaniu operacji plastycznej. Wiele z nich decyduje się na to, gdyż nie mogą znieść swojego widoku z niektórymi przywarami. Jednym z zabiegów medycyny estetycznej, które najczęściej robią sobie kobiety oraz mężczyźni, jest korekta nosa. Sprawdź czy warto ją zrobić!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/korekta-nosa-dlaczego-warto-ja-wykonac/

Nieustanne kompleksy

Niektóre osoby mają ogromne kompleksy, które są spowodowane wyglądem niektórych ich części ciała. Bardzo dużo osób ma je na punkcie elementów swojej twarzy. Jednym z kompleksowych punktów, który się na niej znajduje, dodatkowo w samym centrum, jest nasz własny nos.

Wiele osób nie może pogodzić się z kształtem swojego nosa, szerokością oraz jego ogólną wielkością, wówczas marzą o tym, by wykonać jego korektę. Czy warto ją robić?

Korekta nosa

Nos, jaki by nie był, pełni odpowiednie funkcje na naszej twarzy, a także dla naszego organizmu. Nosem oddychamy, a także filtrujemy wdychane powietrze poprzez włoski, które się w nim znajdują. Niektórym osobom bardzo mocno przeszkadza jego kształt i nie mogą się z nim pogodzić, a wówczas zaczynają poważnie myśleć o korekcie.

Korekta nosa to dość kosztowny zabieg, który dodatkowo jest bolesny. Bardzo często opiera się on na łamaniu kości, przegrody, a także cięciu skóry na nim oraz z innych części ciała. Korekta nosa jest również zabiegiem, po którym trwa długa rekonwalescencja. Dodatkowo nigdy nie ma gwarancji, że wykonany nowy nos będzie nam się podobał.

Korektę nosa zdecydowanie zaleca się osobom, które miały jego poważny uraz, w wyniku czego uległ on np.: deformacji i nie może normalnie funkcjonować. Dodatkowo mogą ją również przeprowadzić osoby, które mają np.: problemy z oddychaniem czy też ze smarkaniem, itp.

Korekta nosa to inwazyjny zabieg, który nie powinien być wykonywany tylko ze względów estetycznych spowodowanych kompleksami, ale właśnie w wyniku mechanicznych urazów lub zagrożenia zdrowotnego.

Przeczytaj też: http://lazyhours.pl/czosnek-niedzwiedzi-dlaczego-jest-zdrowy/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here