Najpopularniejsze metody przedłużania rzęs – sprawdź, jak wydłużyć i podkręcić rzęsy!

Nieustannie poszukujemy sposobów na poprawienie swojego wyglądu. Każdego dnia malujemy się, dbamy o atrakcyjny wygląd, zdrowy styl życia czy zgrabną sylwetkę. Regularnie uczęszczamy do fryzjera czy też salonów manicure.  Przy okazji, zajrzyj do innego artykułu, jeśli szukasz najpopularniejszych zdobień wykonywanych w manicure hybrydowym, które podbijają serca polek. W dzisiejszym artykule dowiesz się, jakie są najpopularniejsze metody przedłużania rzęs i poznasz tajniki naturalnie pięknych, długich i perfekcyjnie podkręconych rzęs!

Jak wydłużyć i podkręcić rzęsy?

Dzisiaj wiele salonów oferuje innowacyjne zabiegi, w tym również bardzo popularny w ostatnim czasie zabieg przedłużania rzęs. Jest to zabieg trwały, aczkolwiek dla zachowania efektów należy go regularnie uzupełniać. Samo przedłużanie rzęs wymaga precyzyjnego wykonania, dlatego też musisz to zrobić w profesjonalnym salonie. Tylko wyspecjalizowane stylistki są w stanie wykonać zabieg precyzyjnie i z odpowiednią dbałością o zdrowie i higienę. W trakcie zabiegu stylistka będzie doklejać sztuczne rzęsy do każdej prawdziwej rzęsy, lub też kilka sztucznych włosków w miejscu naturalnych.

Rozróżnia się kilka metod przedłużania i zagęszczania rzęs. Najpopularniejsze to:

  • metoda 1:1 – polegająca na doklejeniu po jednym sztucznym włosku do każdej naturalnej rzęsy,
  • metoda 2D lub 2:1 – polegająca na doklejeniu po dwa sztuczne włoski do każdej naturalnej rzęsy,
  • metoda 3D lub 3:1 – polegająca na doklejeniu analogicznie po trzy sztuczne rzęsy,
  • metoda 4D lub 4:1 – polegająca na doklejeniu po 4 rzęsy.

W innych metodach objętościowych można doklejać kępki złożone z kilku sztucznych rzęs. To jaką metodę wybierzesz, zależy nie tylko od Twojego gustu. Przede wszystkim wybór metody powinien być poprzedzony dokładną analizą stanu zdrowia rzęs wykonaną przez stylistkę.

Gdzie wykonać zabieg?

Zabieg wykonany powinien zostać w profesjonalnym studio. Niestety powtarzane to będzie do znudzenia, ponieważ wiele osób nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Nieodpowiednio wykonany zabieg może doprowadzić do poważnych komplikacji, dlatego trzeba wybrać sprawdzony i dobry salon. Pomocne przy wyborze okazują się specjalnie zaprojektowane wyszukiwarki, takie jak https://www.moment.pl/rzesy/przedluzanie-rzes/olsztyn, dzięki którym szybko znajdziesz sprawdzony salon. Dostępne tam opinie pomogą Ci dokonać słusznego wyboru, a wykwalifikowane stylistki wykonają profesjonalny zabieg przedłużania rzęs.

Jeśli już zdecydujesz się na zabieg, pamiętaj, że najważniejsze to zdrowie rzęs. Przygotuj się zatem do niego, dbając o swoje rzęsy. Dobrze, jeśli będziesz nakładać na nie odżywkę np. na miesiąc przed zabiegiem. Wzmocnisz tym swoje naturalne rzęsy, a to przełoży się na jeszcze trwalsze efekty!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here