Pojemniki plastikowe dla przemysłu

Schoeller Allibert produkuje plastikowe pojemniki do magazynowania i transportu produktów w siedmiu różnych sektorach przemysłowych, jakimi są między innymi rolnictwo, motoryzacja, przetwórstwo żywności, czy branża napoi.

Krótka historia

Opisywany producent elementów plastikowych istnieje na rynku od ponad pięćdziesięciu lat, podczas których wciąż się rozwija, projektuje, planuje i patentuje coraz to nowsze rozwiązania ułatwiające życie przedsiębiorcom potrzebujących o swoich firm produktów, jak się sprzedawane przez Schoeller Allibert.

Łańcuch logistyczny klienta

Nie tylko pojemniki plastikowe producent oferuje. Dzięki swojej procedurze 360 stopni Schoeller Allibert wspiera klienta na każdym etapie jego łańcucha logistycznego, co często okazuje się niezbędne przy prawidłowym przeprowadzeniu transakcji lub całego procesu od sprzedaży do przekazania produktu kupującemu.

Kolejnymi etapami kompleksowej, wysoko jakościowej obsługi klienta są:

– analiza oszczędności logistycznych
– projektowanie i konstruowanie
– produkcja i kontrola jakości
– propozycje i kampanie marketingowe
– usługi recyklingu

Transport

Skrzynie transportowe plastikowe to nie tylko sprzedaż produktu, ale również redukcja kosztów, na co składa się:

– obniżenie kosztów transportowych i opakowaniowych
– analiza kosztów logistycznych

Działy, w których firma bierze swój udział to:

– rolnictwo
– przemysł przetwórczy
– przemysł motoryzacyjny
– branża napojów
– handel

Usługi

Firma Schoeller Allibert zajmuje się zarówno wynajmem swoich zbiorników plastikowych wraz z paletami i transportem, jak sprzedażą. Oferowane produkty to między między innymi duże kontenery składane, małe pojemniki składane, plastikowe palety, wózki dolly, skrzynki plastikowe, wiadra. Najwyższej jakości komponenty wykorzystane do produkcji tych produktów gwarantują ich wysoką trwałość i najwyższą jakość.

Ze względu na różne zapotrzebowanie pojemników i innych produktów przemysłowych z plastiku firma oferuje pełny wachlarz rozmiarów i modeli, które w zależności od potrzeb są sprzedawane konkretnym klientom. Możliwy jest transport i zapewnieniem klientowi indywidualnej ciągłości logistycznej dostaw, o którą w żadnym wypadku nie będzie się musiał martwić.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here