Statuetki szklane z grawerem jako prezent firmowy

Prezenty firmowe to bardzo ważny element budowania pozytywnych relacji w firmie. Daje to możliwość wyróżnienia pracownika spośród pozostałych i zmotywowania do większego zaangażowania w pracę. Statuetki szklane z grawerem to świetny pomysł na podniesienie prestiżu wydarzenia i wyjątkowości. Kiedy można wręczać takie wyróżnienia i komu?

Czym wyróżniają się statuetki szklane z grawerem?

Szklane trofeum to nic innego jak puchar za zasługi i wyrażenie respektu wobec obdarowywanej osoby. To wyjątkowy dowód uznania w nietuzinkowej postaci. Statuetki szklane z grawerem można dostosować do każdego ważnego wydarzenia. Gotowe szablony i grafiki mają dużą dowolność i nadają się na wiele okazji.

Klasyczna forma czy bardziej wyszukany wygląd to kwestia wyboru. Bez względu na wybrany projekt takie upominki będą bardzo wytworne i eleganckie. Szkło jest bardzo wdzięcznym materiałem i pasuje do każdej aranżacji. Nie bez powodu jest najczęściej wybieranym produktem do wyrobu tego typu pamiątek.

Statuetki szklane z grawerem – na jakie okazje?

Ważnych wydarzeń w firmie nie brakuje każdego roku. Czy to jest odejście pracownika do innego miejsca pracy albo przejście na emeryturę to prezent w postaci prestiżowego szklanego trofeum będzie jak najbardziej na miejscu. Do takich doniosłych okazji należą także awanse, okrągłe rocznice czy jubileusz firmy.

Takie podarki są miłym akcentem, kiedy dostają je wszyscy pracownicy firmy. To także wyróżnienie dla całego zespołu albo samego szefa. Okrągłe jubileusze firmy to doskonały czas na rozdanie statuetek szklanych z grawerem. To jest dobry sposób na to, żeby każdy pracownik odczuwał większe przywiązanie do zespołu.

Jak jeszcze można wykorzystać statuetki szklane z grawerem w firmie?

Oprócz oficjalnych wydarzeń związanych z działaniem firmy są także inne okazje, kiedy można rozważyć zakup statuetki okolicznościowej. Jednym z takich zdarzeń może być przyjście na świat dziecka jednego z pracowników. To może być także jego ślub czy jubileusz pracy.

W takich przypadkach należy liczyć na inwencję twórczą całego zespołu. Im bardziej osobiste i szczere będą życzenia zamieszczone na statuetce szklanej z grawerem, tym cieplej będą odebrane. To niewielki wydatek, aby upamiętnić ważny moment.

Statuetki szklane z grawerem dostępne są w ofercie Grawernia.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here