Ile kosztuje powiększanie biustu kwasem hialuronowym?

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym to zabieg bardzo popularny wśród pań w ostatnim czasie. Jest łatwy do wykonania, bezpieczny oraz nie wymaga interwencji skalpela. Co warto wiedzieć o nim? Jaka jest jego cena? Gdzie najlepiej go wykonać? Poniżej kilka niezwykle cennych wskazówek.

1. Powiększanie biustu kwasem hialuronowym

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym to zabieg, który polega na aplikacji strzykawką do piersi odpowiedniej dawki kwasu hialuronowego w celu uzyskania powiększonych, jędrnych i ładnych piersi. O tym, jaki kwas i jaka ilość będzie potrzebna dla konkretnej pacjentki – decyduje lekarz. Już po zabiegu pacjentka wraca do domu, gdyż może bez problemu wykonywać wszystkie codzienne czynności.

2. Dla kogo ten zabieg?

Zabieg ten polecany jest przede wszystkim paniom, które boją się operacji powiększenia biustu implantami, a są posiadaczkami, niezbyt ładnego biustu. Przede wszystkim poleca się go osobom młodym, które chcą raczej ukształtować swój dotychczasowy biust (który np. zmienił się po ciąży, po karmieniu lub po nagłym i dużym schudnięciu). Kwasem wypełnia się biust, by uzyskać stan jędrnych i ukształtowanych piersi. Nie poleca się go raczej osobom, które całe życie miały miseczkę A, a chcą stać się posiadaczkami dużych piersi.

3. Cena zabiegu

Wiele pań ucieszy fakt, iż powiększenie piersi tą metodą jest dużo tańsze niż np. założenie implantów. Przy pomocy kwasu powiększanie biustu cena wynosi od około 3000 zł za 10 ml. Wszystko zależy od konkretnego gabinetu oraz preparatu, na którym dany lekarz wykonuje zabiegi. Powiększenie biustu cena jest również dostosowywane indywidualnie, gdyż każdy zabieg dobiera się bezpośrednio do konkretnej osoby i jej problemu. Powiększanie biustu cena jest jednak w wielu gabinetach w tym okresie bardzo atrakcyjna, gdyż w wielu miejscach trwają obecnie promocje, z których warto skorzystać.

4. Minusy zabiegu

Mimo, iż zabieg ten jest niezwykle bezpieczny i komfortowy dla pacjentek, wiele pań widzi w ogromny minus. Kwas hialuronowy bowiem jest kwasem, który szybko się wchłania w naszym organizmie, dlatego też takie powiększenie biustu jest zabiegiem, który starcza na około 12 miesięcy. Po tym czasie, by podtrzymać efekt – należy dokonać uzupełnienia kwasu w piersiach. W związku z tym, iż jest on całkowicie bezinwazyjny i nie zostawia na pacjentach efektów ubocznych – niektórym paniom zupełnie nie przeszkadzają częste wizyty w klinikach.

[Głosów:37    Średnia:2.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here