koszulki firmowe

Gadżety reklamowe takie jak koszulki firmowe już od dawna weszły do codziennego użytku przez firmy. To świetna forma na reklamę swojej marki. Zarówno jeśli chodzi o klientów indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Firmy mają oczywiście coraz większe wymagania. Szukają nowych pomysłów na upominki. Drukarnie i firmy poligraficzne wychodzą na przeciw tym oczekiwaniom. Obecnie wybór prezentów reklamowych jest ogromny.

Upominki reklamowe możemy podzielić na dwie kategorie. Jest to podział ze względu na grupę docelową. Inne upominki bowiem często przekazuje się klientom indywidualnym, a inne biznesowym.

Upominki dla klientów biznesowych

Jeśli chodzi o prezenty reklamowe dla klientów biznesowych to mamy do nich dużo większe wymagania. Są to też często prezenty droższe. W ostatnim czasie bardzo popularne są słodycze reklamowe. Wśród nich popularne są np. czekoladki i krówki. Taki produkt daje nam duże możliwości reklamowe. Można bowiem spersonalizować ich opakowania. Można je tak zaprojektować, aby znajdowało się na nich logo firmy i hasło reklamowe. Co roku bardzo popularne są także kalendarze. Ich projekt oraz druk można zamówić w drukarni lub firmie poligraficznej. Droższym prezentem reklamowym jest np. piórko. Można na takim piórze wygrawerować np. imię i nazwisko osoby, która ma być nim obdarowana.

Koszulki firmowe dla klientów indywidualnych

Upominki reklamowe dla klientów indywidualnych są zwykle skromniejsze. Przede wszystkim dlatego, że produkuje się je na bardziej masową skalę. Do najpopularniejszych możemy zaliczyć długopisy, klubki, smycze oraz koszulki firmowe. Wszystkie gadżety oczywiście są odpowiednio obrandowane.

Zwłaszcza firmowe koszulki są świetnym pomysłem na gadżet reklamowy. Idealnie jeśli oprócz loga i innym elementów brandu firmy będą one wykonane po prostu ciekawie i będą przyciągały wzrok. Dzięki temu osoba, która taką koszulkę otrzyma z przyjemnością będzie ją nosiła na co dzień. Dla firmy będzie to idealny sposób na reklamę. Zwłaszcza jeśli dystrybucja firmowych koszulek obejmie kilkaset osób. Nie trudno jest sobie wyobrazić jak ogromy wymiar reklamowy i promocyjny będzie miała sytuacja, w której tak duża liczba osób będzie na co dzień chodzić w koszulkach firmowych w swoim miejscu zamieszkania. Dzięki jednorazowej inwestycji można ze swoim przekazem reklamowych do ogromnej liczby konsumentów, a w tym do swoim potencjalnych klientów. Warto jeszcze podkreślić, że koszulka firma jest po prostu gadżetem praktycznym.

Takie prezenty rozdawane są podczas różnego rodzaju imprez. Mogą być to eventy, festyny czy inne wydarzenia firmowe. Wszyscy przybyli goście są obdarowywani pakietem takich prezentów.

Cel produkcji i dystrybucji gadżetów reklamowych jest prosty. Chcemy, aby nasza marka trafiła do świadomości klientów, aby była zapamiętana i rozpoznawalna. Takie prezenty idealnie się do tego nadają. Za każdym razem kiedy klient będzie go używał zawsze będzie miał kontakt z marką, patrząc chociażby na logo.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Następny artykułFajne koszulki męskie

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here