Stół prasowalniczy - idealny nie tylko do firmy

Stoły prasowalnicze ze względu na swoją funkcjonalność, świetnie sprawdzają się również w małych gospodarstwach domowych. Zdecydowanie łatwiej korzystać paniom z takiego stołu, niż ze zwyczajnej deski do prasowania. Do obowiązków każdej pani domu należy bowiem prasowanie. Łatwiej korzystać więc z takiej większej powierzchni, jaką posiada stół prasowalniczy, co w efekcie sprawia, iż czynność tą wykonuje się szybciej i sprawniej.

Stoły prasowalnicze

W ofercie profesjonalnych producentów można znaleźć stoły prasowalnicze o różnych rozmiarach. Niektóre modele charakteryzują się dużą powierzchnią użytkową do prasowania, inne mają wbudowaną wytwornicę pary, a jeszcze inne wyposażone są w elektryczne podgrzewanie. Takie stoły prasowalnicze są dużo bardziej stabilne i trwalsze od zwykłych, klasycznych desek do prasowania.

Bez problemu taki stół można postawić w każdym miejscu. W wielu zakładach pracy znajdują się one w centralnym miejscu, gdyż ułatwiają one codzienne wykonywanie obowiązków służbowych. Tam, gdzie zależy pracownikom na stołach ruchomych, można kupić modele, które wyposażone są w kółka obrotowe. Wówczas przenoszenie ich jest dużo łatwiejsze i szybsze.

Dodatkowe funkcje

Stoły prasowalnicze charakteryzują się dość dużymi cenami. W sklepach można znaleźć modele, które kosztują od 1000 do 3000 zł. Te z wyższej półki posiadają wiele dodatkowych funkcjo, które znacznie usprawniają pracę ich użytkownikom. Na rynku jest wielu producentów, którzy w swojej ofercie mają takie stoły prasowalnicze.

Takie stoły więc różnią się mocą grzałek, mocą wentylatora, ciśnieniem pary czy zużyciem pary. Niektóre takie stoły są nawet wyposażone w specjalne kotły. Do dodatkowych funkcji takich stołów należą także takie rzeczy, jak: odsysanie, nadmuch czy parowanie.

Przemysłowe czy domowe?

Przede wszystkim takie tworzone są z myślą o zakładach przemysłowych, w których codziennie trzeba prasować sporą ilość rzeczy (jak np. pralnie, duże sklepy odzieżowe, czy zakłady krawieckie).

Jednak ich jakość i funkcjonalność jest tak duża i zróżnicowana, że wiele pań chętnie kupuje takie profesjonalne sprzęty do swoich gospodarstw domowych. Ułatwia im to pracę oraz sprawia przyjemność. Przyczyniają się także do oszczędzania energii i czasu poświęconego na prasowanie.

Stoły Prasowalnicze dostępne są w ofercie Gastroprodukt.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here