modowe trendy 2021
fot. Pexels.com

Pełen inspiracji portal społecznościowy Pinterest na podstawie wyszukiwań użytkowników stworzył ranking trendów, które będą obowiązywać w 2021 roku. Dotyczą one takich zagadnień jak moda, uroda czy rodzina. 

Przeczytaj też: https://www.daysandplaces.pl/trendy-2021-cz-2/

Moda na wygodę – trendy ubraniowe 2021

2020 rok pokazał nam, że w obecnych pandemicznych czasach bardziej liczy się wygoda niż wygląd. Pracujemy i spędzamy czas wolny w naszych domach, dlatego nie mamy ochoty na zakładanie eleganckich i niewygodnych ubrań. Pinterest wykazał, że użytkownicy poszukują obecnie inspiracji ubraniowych, które potrafią pogodzić dwa światy – biurowy look i domowy luz. Są to między innymi oversizowe ubrania oraz luźne bawełniane kombinezony. Co więcej, pożądane są stylizacje personalizowane – wielu z nas chętniej teraz sięga po techniki DIY, ponieważ w ten sposób próbujemy aktywnie spędzić czas w domu.

Naturalne piękno – trendy urodowe 2021

2020 rok ma również swoje odbicie w aktualnych trendach makijażowych. Większość z pań stawia teraz na minimalizm. Coraz więcej kobiet decyduje się na delikatny makijaż oka i lekkie krycie niedoskonałości twarzy. Na co dzień wystarczy użyć jedynie rozświetlającego kremu BB. Trend sprzyja trosce o stan naszej skóry. Aby była w dobrej kondycji stosujemy między innymi naturalne maseczki, a także wprowadzamy do naszej codziennej rutyny masaże i fitness twarzy. W 2021 roku częściej będziemy się decydować na permanentny makijaż brwi oraz upięcia włosów oparte na warkoczach.

Domowa edukacja – trendy rodzicielskie 2021

Przez pandemię zmieniliśmy także nasze postrzeganie dotyczące nauki dzieci. I nie chodzi tu jedynie o tematy związane z edukacją szkolną. Coraz więcej rodziców chce nauczyć swoje pociechy większej świadomości związanej z ochroną środowiska. W 2021 roku istotniejsza od teorii jest dla nich także wiedza praktyczna –  chcemy nauczyć najmłodszych m.in. segregacji odpadów czy dobrych manier.

Zobacz także: http://lazyhours.pl/jak-zrobic-jedzeniu-dobre-zdjecie/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here