Z żoną zawsze marzyliśmy o zwiedzaniu krajów, a najbardziej o zwiedzaniu krajów azjatyckich. Byliśmy już w Niemczech, Francji, Anglii, a nawet wielu krajach Skandynawskich, ale nasze marzenie nadal pozostawało takie samo: zwiedzić jakiś kraj azjatycki.

Zbieraliśmy na nie bardzo długo, myśląc, że będzie to bardzo drogie jak zawsze, ale tym razem zainterweniowała nasza córka i pokazała nam stronę logostour gdzie wpisaliśmy frazę „Sri Lanka zwiedzanie„, nasze zaskoczenie było niemałe, gdy zobaczyliśmy, że w bardzo niskiej cenie możemy pojechać do jednego z najpiękniejszych krajów, czyli Sri Lanki, bez wahania weszliśmy na stronę logostour.pl i złożyliśmy nasze zamówienie na lato, by móc pojechać tam i spotkać się z kulturą azjatycką.

Nasza podróż była znacznie wygodniejsza niż tłuczenie się autem do Anglii albo Niemczech w, o dziwo, niższej cenie, co nas napawało tylko jeszcze lepszym nastrojem. Zaczęliśmy już marzyć o naszej przygodzie w Sri Lance. Gdy już tam dotarliśmy, byliśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie, ponieważ przed nami stało nasze marzenie, nasi przewodnicy zaczęli nam opowiadać o tym pięknym kraju z lwem w herbie, pokazali nam najlepsze miejsca w tym kraju, zwiedziliśmy najlepsze miejsca turystyczne, które cały czas zapierały nam dech w piersiach, poznaliśmy tam dzięki przewodnikom wielu wspaniałych ludzi, poznaliśmy życie tubylców od podszewki, nigdy na wycieczce w innym kraju nie poznaliśmy kraju tak bardzo jak tutaj, a to wszystko dzięki stronie, którą poleciła nam córka. Potem pokazali nam jedzenie, które miejscowi jedzą, a mieszkańcy Sri Lanki chcieli, żebyśmy wszystkie spróbowali – było pyszne! To wspaniałe, że takie strony jak Logostour przybliżają do siebie wielkie wielkie odległości i odrębne kultury.

https://logostour.pl/sri-lanka-2018

Dzięki nim poznaliśmy ten kraj i spełniliśmy nasze największe marzenie o wyprawie do kraju azjatyckiego, który nadal żyje swoją starą kulturą. I po raz pierwszy w życiu widzieliśmy tak piękną i czystą wodę, a to wszystko dzięki tanim podróżą na Logostour.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here