Jak przelać pieniądze ze skarbonki

W dzisiejszych czasach nadal bardzo dużo osób korzysta z telefonów na kartę. W sieci Orange istnieje darmowa usługa Skarbonka dzięki której wzbogacasz się o 10% kwoty doładowania swojego konta. Bonus obejmuje każde doładowanie konta. Natomiast bonusowe fundusze trafiają do tak zwanej skarbonki.

Jak przelać pieniądze ze skarbonki?

Jak przelać pieniądze ze skarbonkiDoładowując konto regularnie uzbierałeś pewnie ładną sumkę pieniędzy w skarbonce, ale nie wiesz jak skorzystać z tych funduszy. Zastanawiasz się jak przelać pieniądze ze skarbonki na normalne konto główne w Orange. Istnieje kilka sposobów na wykorzystanie pieniędzy ze skarbonki. Jednym z nich jest wykorzystanie tych środków na dowolną usługę w Orange. Środki pieniężne przelewasz na konto główne za pomocą smsa pod numer 8048. W treści wpisując GLOWNE oraz kwotę jaką chcesz przelać na konto główne.

Innym sposobem jak przelać pieniądze ze skarbonki jest wysłanie ich na konto promocyjne. Środki takie możesz przeznaczyć rozmowy i smsy w Orange, a poza tym na internet. Fundusze przelewasz również za pomocą smsa pod numer 8048. W treści wpisujesz PROMO oraz określoną kwotę. W tej opcji otrzymujesz 50% więcej pieniędzy. Jeszcze innym sposobem jak przelać pieniądze ze skarbonki jest wykorzystanie pieniędzy na rozmowy i smsy do wszystkich sieci oraz na internet. Wysyłasz smsa pod numer 8048 o treści ROZMOWY plus określoną kwotę jaką chcesz wypłacić.

Jak przelać pieniądze poprzez internet?

Zastanawiając się jak przelać pieniądze ze skarbonki możesz także zrobić to internetowo. Za pomocą oficjalnej strony internetowej sieci telefonii komórkowej. Mając konto na Mój Orange logujesz się tam i postępujesz zgodnie z instrukcjami. Ta opcja dotyczy wszystkich wcześniejszych alternatyw wypłaty. Ten sposób jest również bardzo szybki i łatwy w wykonaniu. Warto z niego skorzystać.

Jeżeli zastanawiasz się jak przelać pieniądze ze skarbonki, a nie jest pewny czy wiesz jak to zrobić poprawnie możesz zadzwonić na infolinię Orange. Pracownicy infolinii zapewne poinformują Ciebie o wszelkich dostępnych sposobach, a także doradzą najszybszy. Informacji takich możesz też szukać w salonach stacjonarnych Orange. Pracownicy takich miejsce powinni wiedzieć na czym polega ta usługa i jak z niej w pełni korzystać. Innym miejscem na pogłębienie swojej wiedzy w tym zakresie może być internet. Na różnych forach oraz stronach powinieneś znaleźć odpowiednie instrukcje. Już wiesz jak przelać pieniądze ze skarbonki w takim razie musisz wybrać najlepszą opcję dla Ciebie i dokonać wypłaty.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here