domówka

Jak zorganizować domówkę, aby Twoi byli zadowoleni i wracali pamięcią do tego niezwykłego wieczora. Przede wszystkim kluczowym elementem jest jakość. Postaraj się aby Twoja impreza była niezapomniana. Nie powielaj schematów, które podłapałeś na imprezie u kogoś. Postaraj się być wyjątkowy!

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/jak-zorganizowac-domowke/

Szaleństwo pod kontrolą

Na samym początku wykonaj listę gości, ponieważ dzięki niej dowiesz się jak duża impreza ma być. Pamiętaj, że tylko dobra organizacja pomoże Ci trzymać wszystko pod kontrolą. Pamiętaj, że każdy Twój gość z osobna powinien czuć się dobrze i komfortowo. 

5 sprawdzonych porad jak zorganizować domówkę

Oto kilka porad, które sprawią że, Twoja domówka będzie niezapomniana: 

Muzyka – to główny element imprezy! Bez muzyki nie ma imprezy. Przygotuj wcześniej playlistę z kawałkami, które idealnie sprawdzą się na ten wieczór. Łącz style i mieszaj gatunki. Nie musi być to tylko muzyka taneczna. Postaw na szalone lata 90, trochę topowych hitów i przede wszystkim nutkę rock and roll’a.

Wystrój -aby impreza miała swój niepowtarzalny klimat zadbaj o kolorowe lampki, mile widziane są także balony.

Przekąski na imprezę – nikt nie mówi, że ma to być coś wyszukanego. Postaw na słone przekąski jak paluszki, chipsy, ale także malutkie kanapki, koreczki i sałatki –Twoi goście nie mogą siedzieć przecież głodni. Dobrym rozwiązaniem na imprezy jest zamówienie pizzy.

Dobre towarzystwo – tutaj chyba nie trzeba dużo mówić. Impreza z najbliższymi znajomymi gwarantuje udaną zabawę. Nie zapraszaj na siłę kogoś za kim nie przepadasz. Sprawi to, że sam nie będziesz czuł się do końca swobodnie na swojej imprezie.

Zabawa – domówka to nie tylko zabawa taneczna. Przygotuj atrakcje dla sowich gości, mogą być to różne gry towarzyskie lub planszowe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here